درباره آی سمنو

شرکت سمبله زرین تولید کننده سمنو


آی سمنو سایت خرید سمنو کارخانه سمبله زرین می باشد که در سال ۱۳۹۵ با هدف تولید و توزیع سمنو به صورت کاملا ارگانیک در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. سمبله زرین با تولید ۱۰۰ کیلو سمنو در روز فعالیت خود را آغاز کرد و امروز بیش از ۲۰۰۰ کیلو تولید روزانه سمنو دارد.

در فرآیند تولید امروز کارخانه سمبله زرین، ۲۰ نفر به صورت روزانه و مستقیم و ۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم فعالیت دارند تا محصولات نهایی و خوشمزه سمنو به دست شما عزیزان و مصرف کنندگان برسد.

ماموریت آی سمنو

آنچه که چرخ های صنعت کشور عزیزمان ایران را به گردش در می آورد حمایت از محصولات ایرانی و اصیل می باشند و همانطور که می دانید سمنو یکی دسرهای خوشمزه و باکیفیت ایرانی می باشد که باعث رشد و نمو کودکان این سرزمین می شود تا ایران را به ایرانی همیشه سربلند تبدیل کنیم.

اما هنری که ما را از سایر تولیدکنندگان سمنو خانگی متمایز می کند تولید و بسته بندی سمنو باکیفیت خانگی و بدون مواد افزودنی است. آی سمنو توانایی تولید روزانه بیش از ۵۰۰۰ کیلو سمنو مرغوب و باکیفیت را دارد که با اختیار داشتن دستگاه های صنعتی و مدرن به سریعترین روش ممکن پخت می شود.

کلام آخر آی سمنو تولیدکننده خوشمزه ترین و متنوع ترین سمنو ایران

آی سمنو با هدف رسد کیفی و کمی در تولید سمنو در ایران و همچنین توسعه روند حمایت از محصولات ایرانی و ارگانیک در ایران راه اندازی شده است و تا رسیدن به این هدف مهم تلاش خواهد کرد. امید است بتوانیم سبب رشد اقتصاد و فرهنگ سازی و حمایت از تولیدات مرغوب و اصیل کشور عزیزمان باشیم و در کنار افرادی که سعی در رونق تولید و توزیع کالای ایرانی دارند یاری برسانیم.