راهنمای خرید اینترنتی پوشاک

راهنمای خرید اینترنتی پوشاک

بسیاری از افراد برخلاف راحتی که در خرید بصورت آنلاین وجود دارد، تمایل دارند که به صورت حضوری به فروشگاه ها بروند و تا محصول را لمس نکنند و یا لباس را پرو نکنند راضی به خرید نمی شوند.

مهمترین دلیلی که افراد را از خرید اینترنتی فراری می دهد؛ برخی فروشگاه های اینترنتی است که بسیار بی کیفیت و بی برنامه عمل می کنند. آن ها کالای بی کیفیت را با اندازه و مدل نادرست تحویل مشتری می دهند. حتی بسیار دیر به دست مشتری می رسانند و برخی خدمات پس از فروش را نیز ارائه نمی دهند.

همه موارد ذکر شده باعث می شوند افراد از خرید اینترنتی دچار نگرانی شوند. اما در این میان هستند کاربرانی که تجربه خرید آنلاین خوبی دارند و در اکثر موارد خرید غیرحضوری را به حضوری ترجیح می دهند. وب سایت های معتبری همچون nilatan,digikala,isamano, banimode نیز وجود دارند که همواره سعی بر این دارند که شما خرید موفق داشته باشید و تجربه خریدی عالی را داشته باشید.

چگونه یک خرید ایده آل داشته باشیم؟

در این میان می خواهیم به بررسی خرید از یک فروشگاه اینترنتی لباس زیر زنانه نیلاتن می پردازیم.

۱- اندازه های لازم را داشته باشید

در هنگام خرید لباس زیر ابتدا به این نکته مهم توجه داشته باشید که سایز بندی در برندهای مختلف متفاوت است و از آنجایی که خرید اینترنتی امکان پرو ندارد، پس حتما از قبل اندازه های خود را گرفته و بنویسید. در فروشگاه های اینترنتی راهنمای اندازه گیری و جداول مربوطه وجود دارند که با مطالعه آن ها می توانید به درستی اندازه خود را بدست آورید.

۲- به توضیحات محصول دقت کنید

به نکات و ویژگی های محصول که در بخش توضیحات ذکر می شود دقت کنید و آن ها را بخوانید. جنس لباس را بخوانید. جنس و سایز هر دو در کنار هم اهمیت بسیار زیادی دارند. در هنگام خرید اینترنتی توجه به توضیحات متن و همچنین مشاهده تصاویر با دقت به شما در تصمیم گیری کمک می کند. برخی از افراد به بعضی از انواع پارچه ها حساسیت دارند. برخی از پارچه ها آبرفت داشته و بعد از شسته شدن کوچکتر می شوند. همه این نکات را در نظر داشته باشید.

۳- به نظرات ثبت شد کاربران توجه کنید

نظرات مثبت یا منفی کاربران اطلاعات خوبی را به شما می دهد. کاربران با به اشتراک گذاشتن تجربه خریدشان شما را در انتخاب درست راهنمایی می کنند.

۴- لباس را در حالت های مختلف ببینید

لباس را در حالت های مختلف یا اینکه در تن یک مدل ببینید، اگر توانستید یک ویدیو از محصول را پیدا کنید که بسیار عالی است و به خوبی مدل و تنخور آن دستتان می آید.

به امکان مرجوع کردن کالا دقت کنید

با رعایت تمامی نکات گفته شده ممکن است باز هم از خرید خود راضی نباشید. پس حتما قبل از ثبت سفارش از قابلیت مرجوع کردن توسط فروشگاه اینترنتی مطمئن شوید. مرجوع کردن کالا بدون پرداخت هزینه و یا امکان تعویض کالا با لباس دیگری نیز مهم است.

در انتخاب و خرید سریع عمل کنید

اگر تجربه های اول خرید آنلاین تان است و همچنین تابحال از فروشگاه مدنظرتان خریدب نداشته اید. مراحل انتخاب و خرید را به سرعت انجام دهید. مدل مدنظرتان را در سایت های دیگر مشاهده کنید، تمام ویژگی ها و نکات مهم در مورد محصول را بررسی کنید و سپس با اطمینان خرید خود را به ثبت برسانید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *