بهترین نوشیدنی چربی سوز,طرز تهیه نوشیدنی چربی سوز,قویترین نوشیدنی چربی سوز
آسان و سریع
10 دقیقه
10 دقیقه

طرز تهیه قویترین نوشیدنی چربی سوز

خیار حلقه شده 1 عدد
پودر زنجبیل 1 قاشق غذاخوری
لیمو حلقه شده 1 عدد
نعنا 10 ساقه
نعنا خشک 1 قاشق غذاخوری
آب 1 لیتر

نوشیدنی چربی سوز، با افزایش سوخت و ساز و سوزاندن چربی های اضافه در بدن، در لاغری بسیار موثر است. ترکیبات آنها از مواد گیاهی و طبیعی سالم است.

بهترین نوشیدنی چربی سوز، خواص پاک سازی بدن از انواع سموم مختلف را دارد. حتما به خاطر داشته باشید، که تاثیر آنها در صورت مصرف مداوم و در یک زمان مناسب، بسیار افزایش می یابد.

خاصیت دیگر آنها، افزایش متابولیسم بدن و همچنین هضم غذا می باشد؛ این امر خود موجب لاغری می شود. سعی کنید حتما در صورت امکان مصرف این نوع نوشیدنی پرخاصیت را به برنامه غذایی روزانه خود اضافه نمایید.

در ادامه با طرز تهیه نوشیدنی چربی سوز در آی سمنو آشنا می شوید. مد نظر داشته باشید که خوردن سمنو نیز از آنجایی که دارای کالری زیادی است؛ به لاغری و داشتن تناسب اندام کمک می کند.

طرز تهیه نوشیدنی چربی سوز

مواد اولیه که ذکر در لیست مواد لازم آورده شده است؛ مناسب برای استفاده در یک روز می باشد. همه آن مواد را در پارچ شیشه ای و یا چینی ریخته، سپس یک لیتر آب را نیز اضافه نمایید. در نهایت مخلوط را در یخچال نگه داری کنید.

قبل از هر وعده غذایی در صبح، ظهر و شب به صورت ناشتا یک لیوان از این معجون خارق العاده بنوشید. در صورتی که به صورت مداوم از این نوشیدنی چربی سوز قوی استفاده نمایید؛ متوجه یک تغییر شگرف بر روی بدن خود خواهید شد.

بهترین نوشیدنی چربی سوز,طرز تهیه نوشیدنی چربی سوز,قویترین نوشیدنی چربی سوز,

طرز تهیه نوشیدنی چربی سوز در شب

در صورتی که قبل از رفتن به رختخواب این معجون ویژه را بنوشید. سیستم بدن تحریک شده و چربی سوزی آن فعال می شود و همچنین سموم بدن در خواب دفع می شوند. تهیه و مصرف این معجون به پیشنهاد می گردد.

مواد لازم

  • جعفری – یک دسته
  • لیمو – یک عدد
  • سرکه سیب – یک قاشق غذاخوری
  • عسل یا زنجبیل – یک قاشق چای خوری
  • دارچین – یک قاشق چای خوری
  • آب – دو فنجان

طرز تهیه

تمامی مواد بالا با هم مخلوط کنید و قبل از خواب، یک لیوان از آن را بنوشید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *